Як прикрасити простір картинами.

3-27-2019

Як прикрасити простір картинами.

Спробуйте оживити стіни вашого будинку — тарілками. Привезені з подорожей, дизайнерські з акриловою розписом або бабусине придане — вінтажні. Таким чином ви створите не просто привертав до себе погляди арт – об’єкт, але і розвантажите захаращені шафи. Така прикраса буде дуже доречно повісити в спальні. Розмістивши гірлянду над ліжком ви створите затишну і романтичну атмосферу. У вечірній час чудово будуть виглядати миготять різнокольорові лампочки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерный дальномер.
Гірлянду можна також повісити над робочим місцем — це додасть творчої енергії та креативу. Дуже цікаво будуть виглядати дзеркала різних форм у пофарбованих дерев’яних рамах. Додайте їх в хаотичному порядку і отримаєте незвичайне прикраса, яке зможе візуально збільшити простір. На стіні можна зберігати власну колекцію капелюхів. Це виглядає дуже незвично і яскраво. Підійдуть як солом’яні капелюхи, які будуть нагадувати про літній відпочинок, так і фетрові, які продемонструють ваш стиль.
Говорити про функціональність такого декору, думаю, не потрібно. Але як регулярно ви перечитуєте вітальні листівки від родичів з іншої точки земної кулі або милуєтеся художеством своєї дитини. Тримайте на видному місці найцінніші спогади і ті речі, які радують око і надихають. Вони такі, по – домашньому затишні. Солом’яних корзини можуть стати додатковим місцем для зберігання, наприклад: білизни.