Як правильно зробити макіяж.

7-5-2018

Як правильно зробити макіяж.

Макіяж в стилі нюд — техніка, яка з’явилася кілька років тому і вже встигла стати класикою. Ідея нанести на себе величезну кількість коштів, але виглядати натурально і привабливо припала до душі всім дівчатам. Читай, як зробити нюдовый макіяж правильно і без зайвих зусиль. ua Правильний нюдовый макіяж майже непомітний. Він виглядає максимально природно, підкреслює всі головні аспекти зовнішності. Однак, тільки господиня макіяжу нюд знає скільки тонального крему знаходиться на її обличчі і як довго вона її робила. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі студия макияжа.
Нюдовый макіяж постійно знаходиться в трендах — візажисти і б’юті – богині вже дуже сильно люблять цю техніку. Простий, на перший погляд, макіяж nude володіє деякими нюансами і деталями, які варто знати. Як кажуть, хто обізнаний — той озброєний. Натуральна і здорова шкіра повинна сяяти. Це правило, яке не дуже збігається з реальністю. Підібрати правильний тон — важлива частина при створенні нюдового макіяжу.
Вибирати тональний крем і пудру для обличчя потрібно відштовхуючись від подтона твоєї шкіри. Якщо твоя шкіра має персиковий подтон, то вибираємо відповідний крем. Рожевий, холодний, сірий — ну ти зрозуміла. Зовнішній вид брів грає важливу роль в сучасному макіяжі. Причісуємо, трохи підкрашуемо олівцем для брів, якщо є потреба (наприклад, «зазори» в бровах). Але не робимо їх ідеальними і «инстаграмными». Широкі і трохи розпатлане брови будуть в самий раз.