Як правильно вибирати крепежь для будівництва.

3-28-2018

Як правильно вибирати крепежь для будівництва.
Всі будівельні організації, виробники, а також постачальники зобов’язані надавати Тих. д. Продавці-консультанти нададуть вам всі дані про технічні характеристики продукції, її виробників і цінах. З’єднувальні деталі, залежно від місця застосування відрізняються між собою за матеріалом виготовлення, за конструкцією і за наявності захисного або декоративного шару. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі сайт http://krepserp.ru/.
У продажу можна знайти і спеціальні види цвяхів, приміром, з чотирикутним перерізом стрижня і з витягнутою Г-подібної головкою, іменовані «милицями», або цвяхи, що мають подвійну капелюшок – «дуплети». До допомоги «милиць» вдаються, коли деталь необхідно, не роблячи в ній отвори, щільно притиснути до основи.
«Дуплети» – це так звані цвяхи багаторазового використання, незамінні при створенні тимчасових конструкцій. Виробами з довгими ніжками можна кріпити матеріали до м’яких видів деревини. При порівнянні шурупа з гвинтом перший виграє тим, що не вимагає нарізання різьби в отворі.