Як правильно вибирати електроінструмент.

1-29-2019

Як правильно вибирати електроінструмент.

Електроінструмент – незамінний помічник при здійсненні різних будівельних та ремонтних робіт. Дрилі, перфоратори, шуруповерти, штроборізи, рубанки – і це далеко не повний список усього, що може вам знадобитися. Але, щоб робота не принесла непотрібних розчарувань, необхідно підійти до вибору електроінструменту з усією серйозністю і відповідальністю. Насамперед варто визначитися з тим, для якого виду робіт вам потрібно електроінструмент – професійних або аматорських. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі www.vdr.com.ua.
Професіонали зі свого досвіду знають, що часто потрібно застосовувати інструмент тривалий час без зупинки, причому при критичних навантаженнях. Подібні роботи здатна витримати далеко не кожна модель. Тому, якщо ремонт і будівництво – ваша професія, необхідно обирати перший вид інструменту. В іншому випадку краще зупинити свій вибір на аматорських моделях. Тим більше що ціна на них не така висока. Харчуватися електроінструменти можуть від вбудованого акумулятора або від джерела змінного струму.
Прилад, який можна підключати до розетки, коштує дешевше, однак його можна використовувати лише близько до джерела струму. Щоб розширити простір застосування, застосовуються подовжувачі, проте в цьому разі потрібно бути особливо обережним. Справа в тому, що неякісні подовжувачі за рахунок стрибка напруги здатні послужити причиною поломки приладу. У свою чергу, електроінструмент з вбудованим акумулятором дає свободу пересування.