Як правильно вибрати ветеринара.

2-19-2019

Як правильно вибрати ветеринара.

І вже готові їхати дивитися цуценя. І зараз саме час з’ясувати, як правильно вибрати цуценя . Ось тут дуже раджу домовитися зі своїм ветеринаром і поїхати разом з ним. Я вже багато років пояснюю власникам своїх пацієнтів, що не треба купувати цуценят на пташиному ринку. Ви один раз оплатіть виклик ветлікаря, і вбережете себе від маси проблем. Буває, що у цуценяти прищики на животику, і це звичайна «потничка». А бачила ситуацію, коли заводчицы на пташиному ринку продавали дорогущих цуценят шарпеев і «парять» покупцеві, що прищики — це «аллергийка». Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ветклиника услуги голосеевский район.
А ця «аллергийка» — це спадковий стафілокок у крові, який не виліковується. Коли я забирала свою ротвейлершу, щенята були худі й брудні. І жах як свербіли від бліх. Але найголовніше — кістки, суглоби, зуби були здорові, шкіра чиста. Ну, були б кістки, а м’ясо наросте. Блох вивели, собаку викупали і поступово відгодували. Буває, дивлюся на цуценя, і розумію, що у нього рахіт і явні ознаки глистової інвазії.
Але можна прогнати глистів, при нормальної годівлі плюс вітаміни рахіт пройде, і виросте чудовий пес. А було таке, що приїхала я дивитися цуценя. Господарі сміються : «щеня не ходить, а весь час стрибає, ось такий веселун». А я бачу у цуценяти важку патологію тазу, він ходити не може, задні ноги «підтягує» за собою. Ще одні власники взяли цуценя кане – корсо, за великі гроші. Заводчики кажуть: на те, як правильно вибрати цуценя. Так, вона перенесла пологи і годує малят і вона зараз не в кращій формі.