Як правильно вибрати телефон.

9-3-2018

Як правильно вибрати телефон.

Зазвичай випускникам дитячих садів і школярам, які перейшли в наступний клас, батьки хочуть піднести незабутній, практичний подарунок – чудовий привід подарувати дитині його першу у житті телефон. Але яким він повинен бути, щоб міг виконувати всі необхідні функції, а дитині було б зручно ним користуватися. Директор по продукції Tele2 Катрін Арон поділиться корисними порадами, як правильно вибрати такий телефон. Кнопковий телефон – вигідна та надійна альтернатива смартфону. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі samsung j7 дисплей купить.
Діти частіше, ніж дорослі, втрачають і ламають речі, і якщо це простий пристрій з кнопками, то з його втратою набагато легше змиритися. Крім того, кнопкова модель позбавить вас від занепокоєння з приводу непередбачених витрат за завантаження платних ігор та використання інтернету. Не зайвим буде і застрахувати телефон – так, на всякий випадок. Ну а якщо ви хочете придбати своїй дитині більш дорогу модель, то бажано, щоб вона була не тільки ударопрочной, але і захищеної від води.
Як правило, кнопкові моделі краще протистоять ударів, оскільки у них не такий великий екран. Samsung A8 для молодших школярів трохи дорогуватий, а для підлітків – в самий раз. Захищений від води, оснащений сканером відбитків пальців і дуже хорошою камерою, навіть трьома, дві з яких роблять приголомшливі селфи. iPhone SE (319 євро) – найпопулярніший айфон, однією з переваг якого є міцний металевий корпус. Володіє всіма основними фірмовими функціями, досить швидким процесором і робить дуже чіткі знімки.