Як правильно вибрати ноутбук.

1-28-2018

Як правильно вибрати ноутбук.
Буквально через пару днів починається улюблена пора всіх студентів і школярів, а саме ‒ навчальний рік. Якщо раніше гризти граніт науки належало лише з допомогою книг і лекцій, то сьогодні все спростилося завдяки ноутбукам. Як і будь лептоп вибрати для студента і школяра читайте в цьому матеріалі. Останні коштують дорожче, ніж класичні ноутбуки, але при цьому володіють меншими габаритами і вагою. Найчастіше в них встановлюють енергоефективні процесори, що в купе з непоганим акумулятор дозволяє працювати без підключення до мережі тривалий час. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ноутбук до 3000 грн.
Але по продуктивності ноутбуки за ту ж вартість мають перевагу перед ультрабуками, але там і інші розміри. Також варто відзначити окремий підвид пристроїв, які іменуються трансформерами. Такі рішення можуть мати знімну клавіатуру і сенсорний дисплей, який обертається більше, ніж на 180 градусів. Особливих переваг у подібній конструкції для студента або учня немає. Єдине, що приваблює в трансформерах, так це можливість використання в якості планшета, мінімальні габарити і вага.
Дисплей – дуже важливий параметр, на який варто звернути увагу, особливо якщо ви батько і не хочете, щоб ваше чадо зіпсував собі зір у молоді роки. Найбільш підходящим варіантом для роботи є матовий дисплей, на ньому набагато менше відблисків, ніж на глянсовому. Але глянець це не завжди погано, адже останні мають більш високим контрастом і яскравими квітами. Останнім аргументується гарною автономністю, маленькою вагою і розмірами.