Як правильно вибрати ігрову консоль.

1-28-2018
Як правильно вибрати ігрову консоль.

Одними з широко поширених способів проведення дозвілля є комп’ютерні ігри. І якщо ще 10-15 років тому геймери з пострадянського простору воліли обходиться персональним комп’ютером, то нині в побут увірвалися ігрові консолі. Зараз на сайті  можна знайти різні модифікації і комплектації приставок найпопулярніших брендів. Дві перші сконцентрувалися на випуск повноцінних домашніх ігрових приставок, що вимагають підключення до монітора/телевізора. Nintendo також має у своєму арсеналі портативні консолі, грою на яких можна насолоджуватися де і коли завгодно. Розглянемо детальніше продукцію цих мастодонтів игростроя. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ps4 цена.
Потрібно зауважити, що стандартний PS 4 має два варіанти виконання – оригінальний і slim. При купівлі варто звернути увагу саме на slim-версію, бо вона має повністю ідентичну начинку і менші розміри, порівняно з оригіналом. PS 4 Pro є найбільш потужною консоль від Sony на даний момент і основне її покликання – гра в 4К дозволі. Будучи володарем телевізора або монітора з даними кількістю точок, ви отримаєте кращу картинку при тій же частоті кадрів. Інших однозначних переваг у «прошки» не спостерігається, тому якщо не хочете переплачувати – PS 4 Slim буде оптимальним вибором. У неї і оптимальне для стабільної гри «залізо» і режим HDR (починаючи з версії прошивки 4.00) є.
Лінійка ігор для даного пристрою широка: від інді-ігор до AAA-проектів (Uncharted, Horizon Zero Dawn, The Last of Us, GTA 5 і т. д.). PlayStation має підтримку VR, так що зануриться в «інший світ» можна по повній. Порадити дану консоль можна, мабуть, людям, яким потрібні певні лінійки ігор – HALO, Gears of War, Forza Horizon та інші. найпотужніша консоль на ринку, яка покликана схилити чашу терезів на користь американців. Microsoft вже встигли пообіцяти потенційним покупцям цілої набір ігор в майбутньому, однак тут і зараз консоль брати не варто.