Як правильно вибрати блок живлення для ноутбука

11-27-2017

Енергія – це життя. Говорячи про електронних пристроях, джерелом енергії тут є електричний струм. Мережеві адаптери і зарядні пристрої наповнюють енергією і «оживляють» ланцюжка електросхем аудіо – та відеоапаратури, комп’ютерів та ноутбуків, мобільних телефонів і силових агрегатів. Вони перетворюють і накопичують електроенергію, здійснюють запуск пристроїв, контролюють їх енергобезпеку під час роботи і дозволяють використовувати їх автономно, без прямого підключення до електромережі.Рекомендую https://forcomp.com.ua

Проблема вибору нового зарядника для ноутбука постає перед нами в разі виходу з ладу основного, «рідного» адаптера, а також для того, щоб збільшити час автономної експлуатації пристроїв далеко від джерел електроенергії – в дорозі або на природі. Крім того, запасний акумулятор для ноутбука або відеокамери – зручний і простий спосіб діагностики при несправності пристрою. За офіційною статистикою понад 40% випадків припадає саме на несправні акумулятори для електроніки. Також зручно і доцільно мати окремий блок живлення для ноутбука вдома, в офісі і в заміському будинку – зарядний пристрій разом з проводами важить до 1 кг, навіщо носити зайві тяжкості?
За останні 30 років було представлено кілька принципових конструкцій АКБ, кожна з яких має свої особливості, переваги і недоліки
.
Які основні типи акумуляторів використовують виробники електронної техніки:
Тип акумулятора
Щільність енергії (Втч/кг)
Кількість зарядно-розрядних циклів
Мінімальний час заряду в годинах
Стійкість до перезаряду
Саморозряд за місяць

свинцево-кислотні (SLA)
30
20-500
80-15
Висока
5%

нікель-кадмієві (NiCd)
40-60
1500
1-2
Середня
20%

нікель-металгідридні (NiMH)
60-80
500
2-4
Низька
30%

літій-іонні (Li-ion)
100
500-1000
3-5
Дуже низька
10%

літій-полімерні (Li-Pol)
150
150
8-15
Немає даних
Немає даних

Інтернет магазин зарядних пристроїв для ноутбуків iBatt на варті безпеки вашого електроніки

Інтернет-магазин акумуляторів для ноутбуків і електронної техніки пропонує Вам надійні, повністю сумісні пристрої від надійних і перевірених виробників, багаторічним співробітництвом підтвердили високу якість своєї продукції: акумулятори та блоки живлення для ноутбуків, фото – і відеокамер, мобільних телефонів, пилососів та електроінструментів, а також портативні зарядні пристрої (POWER BANK).

Всі вироблені акумулятори відповідають міжнародним стандартам, що забезпечує можливість взаємозамінності зарядних пристроїв різних виробників, але за умови дотримання певних правил.
Представлені в каталозі iBatt адаптери та блоки живлення сертифіковані і мають гарантію якості. Оплата проводиться лише після отримання замовлення і перевірки сумісності пристроїв.
Як правильно вибрати блок живлення для ноутбука, відеокамери, силового агрегату

Вибираючи зарядні пристрої та акумулятори для ноутбуків і іншої електротехніки, дотримуйте кілька неухильних правил.
Вихідна напруга пристрою (так званий «вольтаж») повинно бути більше або дорівнює вхідній напрузі автентичного зарядного пристрою. Невелике перевищення значення напруги над заявленим виробником ноутбука (до 0,5 V) навіть корисно, так як додатковий потенціал піде на компенсацію падіння напруги на кабелі живлення від електромережі.
Тип роз’єму повинен відповідати конфігурації вихідного зарядного пристрою. Знайдіть в картці товару фотографію адаптера роз’єму. Зверніть увагу на його форму, наявність внутрішньої жилки і т. д. і порівняйте з роз’ємом вихідного пристрою.
Потужність зарядного пристрою повинна бути рівно такої ж або більше, щоб уникнути нагрівання блоку живлення. Більш потужний блок живлення не зіпсує девайс, який має контролер, що обмежує припустимі вхідні параметри за силою струму, але сам буде працювати в нормальному режимі без перевантаження.