Як правильно вибрати адвоката.

9-11-2018

Як правильно вибрати адвоката.

Дуже багато в суді по кримінальній справі залежить від вашого адвоката. Але як не помилитися і вибрати дійсно кваліфікованого фахівця в галузі права. Одним з критеріїв, за яким можна дізнатися про здібності адвоката, а отже, і можливих перспектив завершення кримінальної справи, є вивчення відгуків. Зазвичай такі відгуки дають зрозуміти потенційному клієнту наскільки дієвою і корисною є допомога даного адвоката по кримінальних справах. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі юридична допомога.
Важливість відгуків реальних клієнтів незаперечна, зважаючи чинного законодавства та принципів адвокатської етики, які забороняють розголошення третім особам інформації по кримінальних справах. У цьому ж випадку сам клієнт повідомляє всю інформацію та дає оцінку діяльності адвоката. Крім відгуків про кримінальні адвокатів звертати увагу при виборі фахівця слід і на інші чинники: Тривалий стаж активної практики адвоката свідчить про високої кваліфікації фахівця і позитивної статистики по кримінальних справах, в яких він брав участь.
На жаль, універсальних адвокатів, здатних вести справи різних кримінальних напрямків досить мало. Тому при виборі фахівця варто враховувати його основний напрямок роботи. Послуги хорошого адвоката не можуть коштувати дешево. Сфера адвокатських послуг така, що кваліфікацію спеціаліста не завжди, але часто можна визначити за вартістю його послуг. Вартість буде відповідати якості надаваних послуг.