Як правильно вибрати адвоката.

10-19-2018

Як правильно вибрати адвоката.

Дуже часто буває так, що звернувся до адвокатів громадянин, не одержує адекватної правової допомоги і лише втрачає час і гроші. Адвокат – це і правозахисник, і тонкий психолог в одній особі. Людина, що потрапила в складну життєву ситуацію звертається до адвоката не лише за юридичної допомогою, але і за моральною. Користуючись тим, що людина знаходиться у стані психологічного занепаду, серед адвокатів, з’явилися особи, які взагалі ніяк не відносяться до ринку юридичних послуг, або є недобросовісними адвокатами, які переслідують тільки корисливі цілі, а вони, як відомо, йдуть врозріз з правозахисною роботою. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі адвокат в Калуге.
Насамперед необхідно звернути увагу, в якому місці бере адвокат. Якщо зустріч відбувається в кафе, або в автомобілі, або на іншій нейтральній території, то виникає питання, що це за досвідчений адвокат, у якого немає свого робочого місця. Друге, і найголовніше, на мій погляд, основне, це можливість перевірити статус адвоката в Інтернеті.
Після того, як ви переконалися в тому, що перед вами дійсно людина, яка має адвокатський статус, є ряд певних вимог при оформленні договору надання послуг. Між адвокатом і клієнтом укладається угода про надання юридичних послуг, в ньому прописуються обов’язки, які він повинен виконати перед довірителем. – продовжує свою розповідь Марс Тарасов. — Тобто яку роботу виконає адвокат на певних етапах слідства або судового процесу першої, або другої інстанції.