Як правильно стежити за здоров’ям.

1-19-2018

Як правильно стежити за здоров’ям.
У цей відрізок життя, внаслідок порушення обміну речовин, нервових стресів, перевтоми, незбалансованого харчування (зокрема, дефіциту мінеральних речовин) руйнуються волосяний фолікул і саме тіло волосся, волосся стає тоншим по всій довжині. Атрофуються сальні залози, зменшується синтез меланіну — волосся втрачають свій колір, сивіє. Змінюється структура волосся. Волосся швидше вбирають дим і пил з повітря, що також сприяє погіршення їх зовнішнього вигляду і здоров’я. Але таку терапію можна проводити тільки під керівництвом лікаря. Необхідно включити в свій раціон харчування продукти з вмістом фітоестрогенів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі оформление медицинской справки 086.
Будуть корисні гранати, фініки, шпинат, морква, капуста броколі, лляне масло. Їжте червоний виноград, конюшина, люцерну. Необхідно регулярно вживати в їжу рибу, сою, горіхи, насіння, морепродукти, петрушку і кріп. Займіться очищенням судин (усунення атеросклерозу). З віком через атеросклерозу порушується капілярний кровообіг (шкіра голови від цього страждає однією з перших), в результаті коріння волосся отримують мінімум поживних елементів і атрофуються. Чисті судини — запорука нормального кровообігу і повноцінного харчування коренів волосся. Домогтися цього можна, якщо відмовитися від цих продуктів харчування: будь-яка консервована продукція, солодощі, борошняні вироби і надмірно жирна їжа.
Проводите курси масажу або самомасажу голови з аромамаслами. Завдяки цьому: поліпшується харчування волосяного фолікула, відновлюються клітини стрижня волоса, підвищується еластичність волосся, усуває лупу і злущуються мертві клітини верхнього шару шкіри. Є кілька загальних факторів, що впливають на здоров’я жінки в другій половині життя. Давайте їх розглянемо, а потім виробимо набір заходів, що сприяють поліпшенню здоров’я в цьому віці. Стрес, емоційна і психологічна втома.