Як правильно стежити за нігтями.

4-2-2019

Як правильно стежити за нігтями.

Хочете, щоб вони були здорові і красиві. У вас немає часу на відвідування салону краси. Ви можете надавати догляд нігтям самостійно. Догляд за нігтями вкрай необхідний і тим дівчатам, які мають особливу любов до активного відпочинку (на дачі або в лісі). Для того, щоб позбутися від землі під нігтями і повернути колишню красу своїм нігтям, вам потрібно всього лише дізнатися пару слушних порад від фахівців. Перш ніж приступати до манікюру, необхідно ретельно вимити руки видаливши залишки лаку з поверхні нігтя, якщо він там був. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Новые возможности ламп для маникюра.
Після цього надайте своїм нігтям бажану форму і скоротити їх. У випадку якщо ви володарка широкій долоні, то найкраще у вас будуть виглядати нігті середньої довжини і квадратної форми. Оптимальний варіант для всіх типів кисті — овальні нігті. Після обрізки, обов’язково сгладьте гострі дряпають краю спеціальною пилочкою. Рухайте її легко, без натиску, тільки по напрямку до середини, намагаючись не сточувати гладку поверхню. Підпилювати нігті слід в одному напрямку — тоді вони не будуть розщеплюватися.
Для очищення нігтів слід взяти лимон, відрізати від неї край і занурити нігті в саму м’якоть. Залишаємо сік на три хвилини і після змивки отримуємо ідеально чистий манікюр. Аналогічним способом можна вирішити проблему жовтизни, що часто зустрічається у курців. Тривалість такої ванни визначається індивідуально в залежності від структури шкіри. Одним вистачає 3 – 4 хвилин, а іншим Як тільки ви закінчили з прийомом ванни, нанести живильний крем масажними рухами в шкіру, а шкіру навколо нігтя посуньте і видаліть з допомогою спеціальних манікюрних інструментів.