Як правильно пити воду

6-15-2019

Как правильно пить воду
Чиста вода необхідна всім, щоб бути здоровими, стрункими і з чистою шкірою.
Також хочемо вам порекомендувати http://star-hits.com/
Але її потрібно пити правильно. Тому наведемо 10 порад, що стосуються вживання води.
Пити воду потрібно потроху протягом дня. Не варто за раз випивати велику кількість води, цим самим ви перевантажуєте нирки, так як вони не встигають справлятися з процесами фільтрації.
Намагайтеся постійно тримати пляшку з водою поруч з собою. Якщо ви знаходитесь вдома, то повинен бути глечик з чистою водою.
Не випивайте більше 1 літра за годину. Перевищення цього обсягу може призвести до симптомів зневоднення. Вдома у вас повинна бути морська сіль, висушена на сонці. В них присутні електроліти, здатні підтримувати водний баланс і допомагають краще засвоюватися воді. Не варто використовувати рафіновану сіль, в якій відсутня велика кількість мінералів, а іноді навіть містяться шкідливі добавки.
По можливості пийте воду між прийомами їжі. Безпосередньо під час вживання їжі краще пити невелику кількість води.
Якщо ви займаєтеся спортом, то в пляшку з водою додайте трохи морської солі, це допомагає наситити ваш організм електролітами під час фізичного навантаження. Але при цьому важливо, щоб вода не була на смак солоної, додавати солі слід дуже небагато. Але ця рекомендація не підходить для тих, хто має каміння в нирках і страждає артеріальною гіпертонією.
Виключіть зі свого меню солодкі газовані напої, а також фруктові соки. Міститься в них вода не буде корисною для нашого організму.
Підігріту воду можна пити в холодну пору року.
При бажанні в склянку води можна додати ягоди, часточку лимона або тертий імбир. Але робити це можна не частіше одного разу на день.
Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть навчитися правильно пити воду, адже тільки в цьому випадку вона буде корисною для нашого організму. Чоловік пожертвував пальці ноги на легендарний коктейль Тіматі та Олена Шишкова відвідали концерт дочки Евакуювали Берлін. Де живе і як їздить на роботу новий президент України Гончаренко запропонували посаду головного тренера збірної Білорусі. Астрологи назвали найщасливіші пари за знаком зодіаку. Чоловічі знаки зодіаку, які не проявляють ініціативу у відносинах .