Як правильно підібрати кондиціонер.

10-19-2018

Як правильно підібрати кондиціонер.

В даний час існує величезна кількість кондиціонерів, з кожним роком ринок поповнюється новими і більш ефективними пристроями. Найчастіше у споживачів виникають великі труднощі у виборі товару. Для початку розглянемо, які види кондиціонерів існують. Вони поділяються на дві великі групи за типом конструкції: моноблочні і спліт – системи. Перші, поділяються на віконні і мобільні. Другі бувають: стельові, канальні, настінні, касетні, колонні і мульти – спліт – системи. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кондиціонери в Хмельницькому.
Мобільні кондиціонери схожі з віконними по конструкції, але вони є переносними. У них є шланг, через який проходить зайве тепло приміщення на вулицю. Маючи велику кількість переваг кондиціонери у більшості випадків малопотужні для забезпечення охолодження великих приміщень. Основною, якщо не найважливіший критерій при виборі кондиціонера. Габарити і продуктивність повинні відповідати розміру приміщення, для якого призначений товар, враховуючи при цьому всі джерела тепла.
Вт на 10 квадратних метрів кімнати, при обліку стель не вище трьох метрів. Але все ж краще проконсультуватися з фахівцями, вони зроблять більш детальний підрахунок і порекомендують правильну потужність. Дуже важливий фактор, що впливає на вибір кондиціонера, це рівень шуму. Існують моделі, які виробляють до 50д. Б, що по шуму порівнянно з вулицею, а це в свою чергу не кращий варіант, так як можуть почати надходити скарги від сусідів, адже зовнішній блок кондиціонера може заважати людям.