Як правильно купувати криптовалюту.

3-13-2018

Як правильно купувати криптовалюту.
Іншими словами, дуже важливо для довгострокового успіху кріптовалюти та її успішного впровадження в глобальну фінансову систему, щоб даної криптовалютой користувалося величезна кількість людей. А щоб величезна кількість людей користувалося певною криптовалютой, як мінімум їм необхідно для початку як-небудь і де-небудь отримати цю криптовалюту. Отже, на сьогоднішній день, більшість людей отримують свої кріптовалюти, купуючи їх на криптовалютных біржах за традиційні фіатні гроші, а не за рахунок того, наприклад, що люди отримують свої зарплати в криптовалютах. Тобто криптовалютные біржі в даний час є ключовим каналом, через який люди купують кріптовалюти. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі майнинг биткоинов.
Тому для успішності кріптовалюти дуже важливо, щоб вона торгувалася на криптовалютных біржах. Тим більше, бажано, щоб вона торгувалася на багатьох біржах і, звичайно, щоб вони були великими, тобто щоб там була хороша ліквідність. В іншому випадку, якщо, наприклад, криптовалюта пропонується лише на двох-трьох біржах і на них низька ліквідність, то ймовірність широкого впровадження даної кріптовалюти дуже низька. Bitcoin торгується на всіх ключових біржах, таких як Binance, OKEx, Bitfinex, GDAX, Upbit, Huobi, Kraken, Poloniex, Bittrex, Bitstamp та ін Таким чином, ми розуміємо, що будь-який бажаючий може придбати собі биткоин, так як криптовалютных бірж, що пропонують биткоин, дуже багато.
Отже, можна припускати, що подальше впровадження биткоина в глобальну фінансову систему при інших рівних умовах буде розширюватися, тому що биткоин доступний – його можна легко купити. У доповнення ці три криптовалютные біржі вважаються низьколіквідними, тобто чисто технічно цю криптовалюту майже неможливо придбати. Отже, ймовірність того, що криптовалюта Bitqy може стати широковостребованной найближчим часом, дуже низька.