Як політика впливає на психологію.

8-23-2018

Як політика впливає на психологію.

У психології людей досить відомий і зрозумілий як носій індивідуальних, вікових, професійних і інших психологічних особливостей. Він досить прогнозований, передбачуваний, управляємо. Але в ті дні, коли руйнується звичний хід подій, знецінюються гроші, закривається виробництво, натовпу громлять магазини, тільки тоді ставлять питання: хто ці люди, звідки вони взялися, що ними рухає. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Реальный Мир.
Чому маси людей ведуть себе так, немов вони інопланетяни, нищівних немов не ними збудоване, вбивають не народжене ними, не спростовують ними задумане. Чому одні йдуть на вибори, а більшість їх ігнорує. Чому вони голосують проти безсумнівних лідерів і вибирають очевидних Неронів. У житті бувають випадки, коли людей, абсолютно різних психологічно, об’єднує тільки один фактор. Він робить непомітне, несуттєве в благополучного життя головним в діях людини в екстремальних умовах.
Всі люди стають фізіологічними перед лицем голоду, спраги, нестерпної спеки. І всі люди стають біологічними перед лицем смертельної небезпеки на війні, у морських катастрофах, у зоні землятрясений. Всі люди стають соціальними перед обличчям громадської думки. І всі люди стають політичними перед обличчям влади, яка змушує їх робити те, чого вони ніколи не стали б робити без її примусу. Влада є завжди, як завжди є гравітаційне поле Землі.