Як поліпшити роботу відділу продажів.

9-4-2018

Як поліпшити роботу відділу продажів.

У багатьох компаніях поліпшення якості роботи збутового підрозділу нагадує латання дірок, тобто ведеться, як правило, епізодично і безсистемно. Якщо це ваш випадок, вирішення проблеми можна знайти в концепції менеджменту Кайдзен. Як правило, комерційний відділ нагадує «чорний ящик»: інформація або продукція надходить на вхід, всередині щось дзижчить і обертається, на виході -продажу. Сам же механізм часто незрозумілий, і про постійному поліпшенні його говорити складно, так як зрозумілі самі принципи його роботи. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі aliexpress coupon canada.
І багато керівників підприємств вважають, що краще цей «ящик» не чіпати, щоб не зламати зовсім. Але тут виникає інша проблема – якщо підприємство не рухається вперед, то воно рано чи пізно починає відставати від конкурентів. Кайдзен означає постійне поліпшення, яке об’єднує всіх – топ – менеджмент, керівників середньої ланки і просто співробітників. Величезний пласт проблем у роботі компаній пов’язаний із застосуванням стандартів у повсякденній діяльності, адже неможливо покращувати роботу того, що не стандартизовано.
Інший перекіс – компанії йдуть на створення якоїсь ідеальної моделі корпоративних стандартів в продажах, але вона не відображає реальну практику їх роботи. Компанія гарячково намагається знайти для себе одне єдине ліки і відразу від усіх хвороб. Зовсім інший підхід до цього у східних компаній. Вони розуміють, що життя складна і різноманітна і її неможливо втиснути в рамки однієї або кількох теорій.