Як почистити картридж принтера Hp

10-23-2019

Как почистить картридж принтера Hp
У сервісному центрі заправка картриджів HP – одна з тих послуг, попит на які не перестає рости. вартість оригінального, нового картриджа в рази вище заправки. Заправити картридж HP у нас легко, доступно і зручно.
Також хочемо вам порекомендувати http://tend.kiev.ua/tips/chistka-kartridzha

Виробник запевняє, коли закінчується тонер і техніка перестає друкувати, необхідно придбати оригінальні картриджі HP. Нерідко вироби цього бренду оснащені цілою захисною системою від заправки, адже компанії це просто невигідно. Наші фахівці підтверджують, заправити можна будь-картридж. Ресурс міцності такого виробу великий навіть в умовах підвищеної роботи. Але тут важливо, щоб заправка картриджів HP здійснювалася фахівцями з досвідом, які при роботі дотримуються всіх необхідних технологій.

Заправка тонером МФУ HP або іншого виду техніки в нашому сервісному центрі завжди виконується професійно і якісно. У команді працюють майстри з досвідом роботи більше 9 років. Їх професійні сертифікати – підтвердження високої кваліфікації.
Виїзд майстра для заправки картриджа за попереднім погодженням.
Тестування картриджа на якість друку.
Розрахунок здійснюється тільки після всіх виконаних робіт. Даємо фірмову гарантію сервісу, яка свідчить, що заправка картриджів HP виконана на 100%, максимально якісно.

Рішення заправити або відновити картридж для принтера HP є правильним, тобто Купівля бюджетних аналогів, не кажучи про оригінальні, обійдеться дорожче, ніж одне звернення в сервіс. Так, заправка лазерного монохромного (чорного) картриджа HP Laserjet обійдеться в 120 грн. , але це з заміною чіпа (мікросхеми).
Всі ціни в прайс – листі включають роботи по розбиранню, старанного очищення деталей картриджа від старого тонера, заправці вироби максимально підходящим тонером (підбір безкоштовний), складання і тестування. Для вашої зручності у нас діє гнучка система оплати, готівковий і безготівковий розрахунок.
Де заправити картридж HP Ви можете викликати спеціаліста в офіс або на будинок, на будь-яку адресу в Києві. Заправка здійснюється на місці протягом 5– 15 хвилин.
Це зручно, якщо вам потрібно заправити відразу кілька картриджів. Безкоштовна доставка при заправці виробів від 5 штук.
Більшість заявок обробляється в день звернення, тоді ж виїжджає фахівець. Але буває висока завантаженість майстрів. У цьому випадку ми приїдемо до вас на наступний день.