Як побудувати басейн на приватному ділянці.

10-29-2018

Як побудувати басейн на приватному ділянці.

Більшість сучасних приватних домовласників хочуть мати на своїй території хай невеликий, але ділянка водної поверхні у вигляді озерця, ставка чи басейну. Перші два варіанти носять майже виключно декоративний характер – якщо, звичайно, господар не розводить нутрій чи гусей. Тому перевага віддається саме басейнів – спеціально створеним резервуарів, як їх визначає Далівський словник, «заглиблень у землі, одягненим деревом, каменем, для утримання води». Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі массаж для мужчин в астане.
Далі, за замовчуванням, мова піде про басейни під відкритим небом, а не створених у підвалі будинку в якості доповнення до сауні. Першим завданням, яке потрібно вирішити власнику садиби, це визначитися зі своїми ресурсами і призначенням басейну. При більш скромних – п’ятиметровий в довжину і до двох метрів у ширину. Менший варіант цілком задовольнить потреби всієї сім’ї (включаючи дітей) у літньому обмиванні, а в більш холодну пору послужить для загартовування і буде елементом банних процедур.
У будь-якому разі слід мати на увазі, що в зимовий час відкриті басейни необхідно осушувати – лід зруйнує практично будь-який резервуар. Третє питання виникає, коли рішення про спорудження стаціонарного басейну прийнято. Принципової різниці щодо вибору місця і вимог до нього для перших трьох запропонованих варіантів немає – в будь-якому випадку доведеться рити котлован, суттєво не відрізняється по технологічному процесу. Однак деякі ради за місцем розташування басейну все ж існують.