Як підібрати ресторан.

1-5-2018

Як підібрати ресторан.
Зіграти весілля піратів у класичних англійських інтер’єрах не вийде, а сільський стиль з-поміж палацової помпезності буде виглядати як мінімум дивно. Дійсно, вибір місця святкування весілля — справа клопітна. Зайнятися пошуком цього самого ідеального місця краще всього після затвердження бюджету, стилю весілля і кількості гостей. Ось основні питання, які ви повинні будете задати собі і оточуючим. У залежності від часу року грати весілля можна на абсолютно різних майданчиках: під відкритим небом в полі, в саду, на теплоході, в садибі, в селі, в кафе, ресторані, нічному клубі, басейні, заміському будинку, галереї, на даху і т. д. Наявність кондиціонерів не просто бажано, а обов’язково. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Дом Куксу.
Втім, як і наявність паркувальних місць поряд з рестораном. Не зупиняйте свій вибір на ресторані з двома залами, де в одному їдять, а в іншому танцюють. Це зовсім незручне поділ для весілля. Подумай, яку розстановку столів передбачає зал ресторану. Порадься з адміністратором. Його досвід роботи з іншими клієнтами підкаже, яке планування простору буде найефективнішим. Кухня і обслуговування — найважливіше якість ресторану. Обов’язково повечеряй тут з майбутнім чоловіком, щоб оцінити ці критерії. Найчастіше в ресторанах існують окремі весільні пропозиції по кухні. Уточни, що в них входить і яким коронною стравою славиться ресторан.
Обговори свої особливі переваги по кухні, можливо, ти мріяла про смаженому кабана на рожні, а вони можуть приготувати лише маленького поросяти в духовці. З’ясуй, які закуски ресторан може включити в легкий фуршет для гостей. Май на увазі, що великі (півтора-два літра) пластикові пляшки виглядають грубо. Краще соки і води подати в півлітрових скляних пляшечках, глечиках, графинах. Дізнайся, що для гостей буде платним у барі. Будуть чайові відразу включені в рахунок або залишаться на ваш розсуд. Коли обговориш всі питання, уклади з рестораном договір. Без свідків і батьків.