Як підібрати кондиціонер.

2-19-2018

Як підібрати кондиціонер.
Вибір кондиціонера починається ще перед його покупкою. Головне – облік охолоджуючої потужності кондиціонера для погашення надлишкового тепла в приміщенні. Розрахунок видається не дуже складним. Кожні 10 м? площі приміщення вимагають приблизно 1 кВт потужності охолодження. Але такий розрахунок може дати лише приблизне уявлення про потужності відповідного кондиціонера. Після того, як буде узгоджено місце і час зустрічі, для уточнення всіх нюансів виїжджає кваліфікований сервіс-інженер, який розробить раціональну схему монтажу і порекомендує, як вибрати кондиціонер у великому каталозі пропонованих моделей. Після цього визначається точна дата встановлення обладнання. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі кониціонери купити в Одесі.
Ретельний вибір кондиціонера для квартири припускає наявність у покупця додаткової корисної інформації, яка допоможе врахувати багато нюансів встановлення та подальшої експлуатації обладнання. Якщо в квартирі ведеться ремонт, то установка кондиціонера здійснюється в два етапи. Спочатку всі комунікації, що зв’язують блоки між собою, ховаються в стіну. А після того, як будуть закінчені опоряджувальні роботи, встановлюється кондиціонер. Особлива увага приділяється розташуванню зовнішнього блоку. Він монтується на рівній основі, або вивішується на стіні в строго горизонтальному положенні. Зрозуміло, місце кріплення повинно забезпечити легкий доступ для сервісного обслуговування та вільний простір для теплообміну.
Крім того, робота зовнішнього блоку не повинна турбувати сусідів. Внутрішній блок розміщується з урахуванням геометрії приміщення. Фахівець враховує такі важливі моменти як: міцність основи, відсутність перешкод для вільної циркуляції повітря, наявність безперешкодного доступу для проведення сервісного обслуговування кондиціонера в майбутньому. З повітряного простору приміщення кондиціонер в середньому отримує 1 – 2 літра вологи в годину, тому необхідно заздалегідь передбачити висновок дренажної трубки. Краще раз в рік витратити 200-300 гривень, ніж купити новий кондиціонер.