Як підібрати кондиціонер.

6-8-2018

Як підібрати кондиціонер.

Особливості роботи кондиціонерів з функціями обігріву. Електростатичні, або плазмові фільтри експлуатують властивість тяжіння зарядів різної полярності. Брудні частинки з повітрям потрапляють всередину, заряджаються і проходять крізь металеві пластини, поляризовані протилежним зарядом. Таким чином, за рахунок магнітної сили майже вся пил осідає на фільтруючій поверхні, а не повертається назад у повітря приміщення. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кондиционеры Cooper&Hunter Киев.
Ці фільтри справно працюють протягом усього терміну служби кондиціонера. Антибактеріальні фільтри, принцип дії яких побудований на знезаражувальних властивості срібла або ультрафіолету, застосовуються для усунення хвороботворних бактерій з повітря приміщень. Термін служби у них той же, що і в кондиціонерах, де використовуються ці вироби. Додаткові функції Різні моделі кондиціонерів можуть відрізнятися від аналогів наявністю тих чи інших функцій, режимів роботи.
У режимі охолодження це допоможе направити повітря вгору і захистити оточуючих від протягів, а під час обігріву – направити тепло (яким властиво накопичення у стелі) вниз і тим самим підвищити ефективність роботи кондиціонера. Кондиціонери, підтримують цей режим роботи, здатні самостійно аналізувати навколишній мікроклімат і встановлювати ідеальні температурні показники для комфортного перебування в приміщенні.