Як підбирати слюсарний інструмент.

2-27-2018

Як підбирати слюсарний інструмент.
Питання про вибір набору інструментів відноситься скоріше до категорії риторичних. Справа в тому, що всі наявні в продажу інструментальні набори розрізняються своєю компонуванням. Тому для початку необхідно уточнити ряд моментів. Якщо переглянути усі відгуки в інтернеті з питання вибору інструментів, то прийти до якогось певного думку досить складно. Те, що подобається одному людині, викликає деколи скептичні висловлювання на адресу даного виробника від іншого. Однак для тих, кого цікавлять насамперед рейтинги фірм-виробників наборів інструментів (хоча подібні підрахунки досить умовні), можна привести в приклад найбільш часто згадуються серед автолюбителів і домашніх «умільців» бренди: «TOPTULL», «Force», «Matrix», «Sumake», «Станкоімпорт», « Ferant». Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://kampck.ru/.
Наприклад, набір від «Станкоимпорта» одних приваблює різноманітністю асортименту в комплекті, інших – «довічної» на нього заводською гарантією, третє – доступною ціною. До кого прислухатися, чим керуватися? Тим більше що багато набори, навіть від одного виробника, які відрізняються один від одного своїм вмістом. Але висновок можна зробити один. Вибір інструменту – це свого роду ціла «наука». Враховуючи величезний асортимент відповідної продукції, є сенс зупинитися на аналізі найбільш поширених і використовуються найчастіше інструментів, які входять практично в будь-комплект.
Що для них головне? Міцність сталі. Деякі накидні, ріжкові часом навіть коштують дорожче виробів made in Тайвань, наприклад, але вони «не прослизають» по гранях, так як метал хорошої якості і не деформується від великих зусиль. Покриття. Хромований інструмент недовговічний. Як тільки шар пошкоджується, починається процес корозії металу. Вістрі леза вже не має належної міцності, і викрутка починає прослизати», а то й «м’яти» в шліці. Рукоятка. Пластмасова ручка з поздовжніми прорізами – не кращий варіант. Ось з цього і слід виходити.