Як перевірити якість товару.

9-12-2018

Як перевірити якість товару.

Відповідаючи на це питання, перш за все, необхідно уточнити, що мається на увазі під терміном діагностика. Так як, багато споживачі, стикаючись з проблемою виявлення недоліків товарів (особливо технічно складних) і звертаючись до відповідного продавця, чують у відповідь, що для вирішення питання про задоволення заявлених споживачем претензії вимог необхідно провести діагностику товару. Відразу слід зазначити, що термін діагностика відсутня в законодавстві про захист прав споживачів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі декларация соответствия гост.
Для відповідної цілі використовується термін «перевірка якості товару». Грунтуючись на судової практиці у справах про захист прав споживачів можна сміливо стверджувати, що «перевірка якості товару», жодним чином не може бути пов’язана з розбором вироби, проведенням з таким виробом різного роду маніпуляцій, пошкоджуючих наявні пломби або іншим чином які ставлять в небезпеку пошкодження самого виробу і тим більше не має на увазі проведення ремонтних робіт у будь-якому вигляді.
Формально перевірка якості для побутових приладів – це прості дії по його включенню і виключенню, і в залежності від характеру нестачі отримання підтвердження про наявність самого недоліку. Всупереч цьому продавець взяв товар на так звану діагностику, розкрив товар, пошкодив заводські пломби. Дане робити категорично заборонено, так як якщо перевірка не дала інформації про наявності нестачі або був виявлений недолік, але є сумніви щодо причин його виникнення, зробити необхідні висновки в таких випадках може тільки фахівець, що володіє спеціальними пізнаннями, а простіше кажучи – експерт.