Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

8-30-2018

Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

У класичній гомеопатії для кожного пацієнта підбираються склади, у великих дозах викликають симптоми, подібні тим, які характерні для захворювання, що турбує хворого. Так, наприклад, якщо хворого турбує сухий кашель, то для лікування буде підібрана дуже маленька концентрація гомеопатичного препарату на основі речовини, яка у великих дозах якраз і викликає кашель. Поняття «подібних симптомів» в даному випадку є ключовим – згідно з уявленнями лікарів – гомеопатів, тільки подібним можна зцілити тощо. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі женская виагра.
Вперше цю теорію висунув один із найвидатніших лікарів людства – Парацельс. Згідно його словами, неможливо вилікувати «гарячу» хвороба чимось «холодним», оскільки подібне завжди лікує подібне, і ніяк інакше. Щоб зрозуміти, яким чином подібним можна зцілити подібне, варто звернутися до праць іншого відомого цілителя, Ганемана. Під час своїх досліджень вчений протягом багатьох років становив перелік симптомів, що викликаються у здорової людини тим чи іншим речовиною.
І коли у хворого людини Ганеман зустрічав подібні симптоми, то призначав йому (як прообраз майбутніх гомеопатичних препаратів) саме подібне по симптомам що викликаються речовина, і результати лікування, як правило, виявлялися цілком задовільними. Безумовно, що не все так просто, і при призначенні гомеопатичних препаратів доводиться враховувати не тільки симптоми, але також і безліч інших факторів, починаючи від типу конституції, притаманного хворому, і закінчуючи погодними умовами, в яких хвороба у конкретного пацієнта виявляє себе особливо яскраво.