Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

1-17-2019

Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Інфаркти та інсульти часто трапляються із – за того, що тромб, що відірвався закупорює судину, тому з системою згортання крові жарти погані. Що у системи згортання крові спільного з електричні імпульси, які збивають ритм його узгоджених скорочень. При фібриляції передсердь підвищений ризик тромбозу, тому таким хворим часто призначають антикоагулянти. Але які з них більш безпечні: обрали мішенню фактор Ха або протидіють вітаміну К та його компанії. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сиалис купить.
Роботи підтвердили передвіщений по точності ефект: кількість інфарктів та інсультів, а також відірвалися тромбів було помітно нижче в групах ривароксабану і схожих на нього речовин. Знизилася і кількість смертей від інфаркту та інсульту. Інший огляд розглядає препарати проти зсідання крові як засіб від легеневої гіпертензії. Під час неї кров гірше проходить через судини легень, із – за чого кров гірше надходить у правий шлуночок і підвищується ризик передчасної смерті.
Ці дослідження показали, що частота і тяжкість побічних ефектів (наприклад, кровотеч) не вище, а часом і нижче у препаратів, що впливають на фактор Xa безпосередньо, що дозволяє рекомендувати Ксарелто для профілактики тромбозу глибоких вен. В основному ривароксабан та інші речовини, що пригнічують фактор Ха, справлялися не гірше, ніж препарати старого покоління, і не показали більше побічних ефектів (розглядалося кровотеча і загальна смертність), хоча автори зауважують, що дизайн досліджень відрізнявся, і порівнювати їх було непросто.