Як навчиться їздити на мотоциклі.

8-30-2018

Як навчиться їздити на мотоциклі.

Поооль, ти впевнена, що хочеш на мотоциклі вчитися. Я навчилася підніматися високо – високо і я перестала боятися. Зараз я боюся швидко їздити на велосипеді, щоб перестати боятися, треба навчитися і полюбити швидку їзду. Раніше просто залазила і сиділа на ній. На права здала, їздити не вмію. Він з книжки, він все може. Я вирушила в мотошколу, в якій тоді ще не здавали на права, зате давали ендуро, екіпіровку і хорошого інструктора. Уроки проходили на кросової трасі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі киев мотошкола.
Уроки пройшли добре і, повернувшись у місто, я перший раз сіла на свій мотоцикл. Всі історії про те, як перший раз – в. Щастя раптом, в тиші, постукали у двері. Сума для покупки здавалася фантастично величезною. А ще екіпірування, гараж, обслуговування мотоцикла. Їздила тільки на велосипеді в початкових класах. Щодня вечорами приходила на Брудну – це місце в центрі Єкатеринбурга, де на стоянці, біля млинцевої збираються двоколісні. Кажуть назва пішла від забруднених маслом радянських мотоциклів: Брудна туса або Брудний п’ятак.
Особисто мій досвід з трьома дітьми. Вадим і Трохим поїхали на двоколісному велосипеді. Тепер три сина їздять на двох колесах САМІ. Дитина активний будинку, на вулиці не дуже. Є самокат, в тому році навчився проїжджати пару метрів. Зараз коли немає снігу їздимо на триколісному з ручкою, педальки ще не крутить, але ноги ставить, рулить. Треба купувати новий транспорт на весну. Тому транспорт потрібен легкий і не дуже швидкий, щоб я встигала потім з коляскою за ним.