Як налаштувати полив городу.

9-17-2018

Як налаштувати полив городу.

В житті рослин вода відіграє ключову роль, навіть найродючіші землі в посуху не здатна виростити здорові плоди, порадувати пахучими квітами, зеленим газоном. Люди, які цінують свій час і сили, давно зрозуміли, що ефективна система поливу і зрошення газону, теплиці, саду, дачної ділянки, городу – ідеальне рішення проблеми. На ринку широко представлені пристосування, аксесуари та обладнання для поливу вітчизняного і зарубіжного виробництва. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі капельная лента.
Сучасна зрошувальна система для системи поливу має безліч модифікацій. Найбільшу популярність серед хліборобів заслужено здобули три типи: Дощування являє собою поверхневе зволоження ґрунту за допомогою спеціальних насадок, спреїв, роторів. Активно застосовується для поливу газону, грядок, саду, городу з культурами, не бояться вологи на листя. Такий спосіб не тільки задовольняє потребу у воді, але і змиває пил з наземної частини рослин, нормалізуючи обмін речовин, підвищує вологість повітря.
Крапельний полив з використанням краплинної трубки або стрічки різних видів заснований на дозованої подачі вологи в прикореневу зону, має масу достоїнств: Цей універсальний метод однаково раціональний для використання великими аграрними підприємствами на великих площах і як полив огірків, картоплі і полуниці на дачній ділянці. Дозволяє проводити роботи в будь-який час, адже міжряддя завжди залишаються сухими.