Як на windows 11 подивитися характеристики комп’ютера або ноутбука

70

У windows 11 є багато функцій, успадкованих від windows 10. Однак microsoft змінила досить багато речей, до яких ми звикли. Одне з них — додаток»параметри”. Так що, якщо вам складно знайти те, до чого ви звикли досить легко, не хвилюйтеся. Ви не самотні. У цьому посібнику ми покажемо вам, як перевірити характеристики вашого пк в windows 11.

Щоб перевірити характеристики, вам потрібно відкрити «параметри». У windows 11 є кілька способів відкрити програму «параметри».

  1. клацніть піктограму windows на панелі завдань, а потім клацніть шестірню “параметри” .клацніть піктограму панелі пошуку на панелі завдань, а потім виберіть параметр «інші ” . Ви побачите програму “параметри” у спадному списку.або просто натисніть сполучення клавіш win + i на клавіатурі.
  2. виберіть вкладку “система” ліворуч. У windows 10, коли ви відкривали «налаштування», ці параметри не розташовувалися на лівій панелі, а були у вигляді мозаїчних значків.
  3. прокрутіть вниз, поки не дійдете до самого кінця. Клацніть «про систему» .
  4. як тільки ви це зробите, ви зможете побачити характеристики вашого комп’ютера і версію windows.
  5. якщо вам потрібно десь зберегти ці характеристики або відправити їх комусь, ви можете натиснути кнопку «копіювати» поруч з полями «характеристики пристрою» і «характеристики windows». Після того, як ви натиснете кнопку “копіювати”, характеристики будуть скопійовані, і ви зможете вставити їх в бажане місце за допомогою поєднання клавіш (ctrl + v).