Як можна орендувати транспорт.

1-17-2019

Як можна орендувати транспорт.

Туристична компанія – це не тільки путівки і квитки. Це ще й самостійно організовані екскурсії та поїздки. З часом екскурсійних програм стає так багато, що туроператору вже потрібен цілий парк автомобілів і мікроавтобусів. Турагентство «Svitlana Tour» пропонує своїм клієнтам понад 47 варіантів екскурсій та туристичних поїздок на транспорті агентства. Взяти в оренду автомобіль або автобус можна одночасно з екскурсійним обслуговуванням, так і окремо від послуг супроводження гідом. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі заказать автобус.
На ваш вибір пропонуються: Оренда транспорту може бути корисна у випадках трансфертів з/ в аеропорт, переїздів спортивних команд, шкільних поїздок, зустрічі ділових партнерів, екскурсій і подорожей. Автобуси та автомобілі можна орендувати в якості службового або шкільного транспорту для доставки співробітників і дітей на місце роботи та навчання. Оренда автобуса і автомобіля з водієм вигідна і безпечна.
Будь-який водій агентства чудово знає місто, місця і час пробок, яких треба уникнути, а також враховує особливості свого автомобіля при маневруванні по проїжджій частині. Пасажири в цей час можуть вирішувати ділові питання, готуватися до зустрічі, слухати гіда, знайомитися з містом чи просто відпочивати. Про час прибуття і зручність вашого переїзду подбають співробітники туристичного оператора “Svitlana Tour”.