Як купити ключ в supercdk і отримати windows 10 з довічною ліцензією за $14

57

Windows 10 з довічною ліцензією за $ 14, а office – за $28 / неймовірні знижки до 91%

На ринку присутня величезна кількість магазинів, що продають ліцензійні ключі, але при всьому їх різноманітті нам ще не доводилося стикатися зі знижками в 90% і вище. А, між тим, саме такі знижки на ліцензійні ключі пропонують хлопці з supercdk . Але ще вигідніше ця акція стає завдяки купону th25, що дає вам додаткову знижку на весь представлений в магазині асортимент.

Судіть самі, з купоном th25 покупка справжнього ліцензійного ключа для windows 10 pro oem обійдеться вам всього в $14,5! і, зауважте, ми говоримо не про якийсь ключ терміном на один рік. Це довічний ліцензійний ключ, який буде з вами все життя, і вам більше не доведеться платити за нього ні копійки. Більш того, вам буде доступна можливість безкоштовного оновлення операційної системи до новітньої windows 11!

  • справжня довічна ліцензія microsoft windows 10 pro oem : $57,83 $14,5 – знижка до 91% з купоном th25
  • справжня довічна ліцензія microsoft windows 10 pro oem (2 пк) : $282,14 $26 – знижка до 91% з купоном th25 ($13 на пк)
  • справжня довічна ліцензія microsoft windows 10 home oem : $57,83 $14 – знижка до 91% з купоном th25

Такі ж величезні знижки з купоном th25 пропонуються і при купівлі офісного пакету microsoft office, незамінного в навчанні і роботі. Так, office2019 professional plus обійдеться вам всього в $49,5. Якщо ж можливості цього пакету для вас надлишкові, і ви хочете заощадити ще більше, ми радимо звернути увагу на office2016 professional plus вартістю $28. І не забудьте, термін ліцензії необмежений!

  • справжня довічна ліцензія office2019 professional plus : $234,92 $49,5 – знижка до 91% з купоном th25
  • справжня довічна ліцензія office2016 professional plus : $293,94 $28 – знижка до 91% з купоном th25
  • справжня довічна ліцензія microsoft office home and business 2019 : $352,97 $44,5 – знижка до 91% з купоном th25

Ще більш вигідна покупка чекає вас, якщо ви вирішите скористатися пакетною пропозицією щодо придбання windows і office. У цьому випадку знижка виявиться просто неймовірною, і ви зможете, наприклад, придбати справжні довічні ліцензії на windows10 pro і office2016 professional plus всього за $37.

Як купити ключ на supercdk

Давайте покроково пройдемося по процесу покупки в магазині supercdk. В першу чергу, вам варто зареєструватися в магазині, причому ніяких даних вводити для цього не потрібно – підтримується реєстрація через акаунти в facebook або google.

Після цього перейдіть на сторінку вподобаного вам товару, в нашому випадку це windows 10 pro oem. Натисніть на кнопку “купити зараз”.

Вас перекине на сторінку оформлення замовлення. Введіть ексклюзивний купон th25, клікніть» подати заявку ” і насолоджуйтеся приємним виглядом зменшилася ціни.

Після появи напису “промокод був успішно використаний” натисніть на кнопку»відправити замовлення”. У наступному вікні виберіть бажаний спосіб оплати і клацніть на жовту кнопку «оплатити зараз».

Після цього вам знадобиться ввести свої платіжні реквізити і підтвердити платіж.

Вас автоматично перекине на сторінку “мої придбані замовлення”, де ви побачите список покупок.

Якщо ви випадково закрили цю сторінку, на неї можна потрапити з головного меню магазину.

Натисніть на зелену кнопку» перегляд ключів шифрування ” навпроти купленого товару. Тут ви зможете побачити куплений вами ключ.

Як ви бачите, в процесі покупки ключів в магазині supercdk немає зовсім нічого складного.

Що далі?

Тепер у вас є справжня довічна ліцензія на windows 10 pro oem. Для того, щоб скористатися ключем, перейдіть в меню «пуск» – «параметри» – «система» – «про систему» – «зміна ключа продукту або оновлення версії windows» – «змінити ключ продукту». Введіть куплений в магазині ключ і помилуйтеся на довгоочікувану напис: