Як краще зробити селфи.

2-20-2018

Як краще зробити селфи.
Селфи – популярне захоплення, серед прихильників якого не тільки маса простих людей, але безліч знаменитостей. Сьогодні, на піку своєї популярності, автопортретное фото перетворюється в мистецтво, тому багато хто прагне навчитися робити правильний селфи. Головне правило селфи полягає в тому, що апарат для зйомки повинен знаходитись у головного героя кадру. Перші селфи були зроблені на камери телефонів з допомогою витягнутої руки або перед дзеркалом. Але чим більше людей захоплювалося автопортретными фото, тим більше з’являлося прийомів, які допомагають отримати вдалу себяшку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі селфи палка.
Одне з найважливіших умов – хороша фотокамера. Щоб знімки не потрапили в категорію низькоякісних сагли, потрібно вибрати гаджет з відмінною камерою або використовувати дзеркальний фотоапарат. Для гарного знімка потрібен правильний світ. Найкраще фотографуватися при природному освітленні, але не на сонці. В приміщенні при недоліку освітлення бажано включати верхнє світло, інакше спалах надто засвітить особа.
Якщо є можливість, потрібно використовувати технічні пристосування – палицю для селфи, таймер. Якщо палиця для селфи не працює з якимось смартфоном, слід встановити спеціальне ПО, яке входить в комплект монопода. Важливі для вдалого селфи і правильні пози. Щоб завжди показувати себе у найвигіднішому світлі, бажано заздалегідь знайти свій вдалий ракурс. Для цього потрібно зробити безліч знімків з різних точок і вибрати найбільш вдалі.