Як дівчині правильно доглядати за своїми нігтями.

10-31-2018

Як дівчині правильно доглядати за своїми нігтями.

Ти повинна постійно стежити за станом своїх нігтів, підрізати їх і підпилювати. Фахівці радять використовувати не звичні манікюрні ножиці, а спеціальні щипчики – кніпсери. Вони зручні в експлуатації і прекрасно підходять для нігтів, схильних до ламкості і розшарування. Крім догляду за самої нігтьової пластиною, тобі слід приділяти увагу шкіру навколо нігтя. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі гель лак для ногтей купить.
Кутикула тонкої плівкою захищає ніготь від різних бактерій і шкідливих мікроорганізмів, тому майстри не рекомендують її зрізати, а лише відсувати з допомогою дерев’яної лопатки. Щоб процес був більш безболісний, перед цим варто змастити кутикулу маслом або кремом. Нігті, як і шкіра, потребують зволоженні. Для цього чудово підійдуть спеціальні крему або домашні маски.
Один з найбільш простих і доступних рецептів: нанеси на нігтьову пластину і шкіру навколо неї тепле оливкове масло, акуратно масажуючи пальці і чекай, поки воно вбереться. Міцні і здорові нігті неможливо мати без правильного харчування. У твоєму раціоні обов’язково повинні бути овочі та продукти, що містять білок. Якщо у тебе немає можливості контролювати баланс корисних речовин, купи в аптеці вітамінний комплекс.