Xiaomi mi a3 несподівано отримав велике глобальне оновлення android 11

30

Xiaomi вже перестала випускати смартфони в рамках програми android one, але продовжує оновлювати актуальні моделі. Одна з них отримала великий апдейт програмного забезпечення.

Що відомо

Для xiaomi mi a3 вийшло оновлення під номером v12.0.17.0 rgqmixm. Символи mi означають, що мова йде про глобальну прошивці. Вона побудована на базі операційної системи android 11.

Апдейт розсилають “по повітрю”. Він приносить латочку безпеки ос за грудень 2021 року. Зазвичай такі апдейти мають розмір близько 100 мб, але актуальна версія пз «важить» 458 мб. Що принесло оновлення крім грудневої заплатки безпеки – не уточнюється.

Нагадаємо, xiaomi mi a3 вийшов влітку 2019 року як глобальна версія xiaomi cc9e. Смартфон обладнаний процесором snapdragon 665, 48-мп основною камерою, фронталкою на 32 мп, акумулятором ємністю 4030 ма*год і hd+ дисплеєм super amoled.

Модель з’явилася на ринку з android 9.0 pie і за два роки отримала два великих апдейта операційної системи. Android 12 офіційно випущена не буде. Xiaomi mi a3-четвертий і останній смартфон компанії, випущений в рамках програми android one.

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: