Xerox WorkCentre 5020/B: монохромне МФУ формату А3

397

Компанія «Ксерокс Росія» оголосила про запуск нового монохромного МФУ формату А3 – Xerox WorkCentre 5020/B, володіє функціями принтера, копіра і сканера. Новинка розширить портфоліо багатофункціональних пристроїв Xerox для малих і середніх робочих груп, які працюють з документами як формату А4, так і формату А3.


Xerox WorkCentre 5020/B: монохромне МФУ формату А3

Завдяки широкому спектру можливостей і високої швидкості друку і копіювання – 20 сторінок в хвилину, WorkCentre 5020/B дозволяє виконувати більшість завдань друку і копіювання за допомогою одного пристрою. Подібний підхід сприяє значному скороченню витрат на документообіг. Потужний процесор з частотою 400 МГц і об’єм оперативної пам’яті 64 Мб служать для швидкої обробки друкованих завдань і підтримки високої продуктивності.

Апарат оснащений основним і багатофункціональним лотками подачі паперу загальною ємністю 300 листів, які можуть бути доповнені податчиком на 500 аркушів. Пристрій дозволяє міняти розмір зображення від 50 до 200 відсотків з допомогою спеціальних налаштувань, а також володіє функціями «N-up», яка дає можливість копіювати кілька сторінок на одному аркуші, та «ID Card Copy» для копіювання обох сторін посвідчень.

Підключення апарата до робочої станції здійснюється за допомогою високошвидкісного інтерфейсу USB 2.0. Інтеграція в мережу можлива з допомогою зовнішнього принт-сервера.

WorkCentre 5020 сумісний з усіма популярними операційними системами, включаючи Windows Vista, і основними версіями Linux.

Орієнтовна середня роздрібна ціна МФУ WorkCentre 5020/B складе 1070 доларів.