Xerox розробив для тривимірної візуалізації документів до друку

386

В компанії Xerox створили технологію, яка використовує програмне забезпечення по тривимірної візуалізації. Це допоможе друкарям про-сматривать всю компонування зразка друку ще до того, як той буде запущений в тираж.

Навіть сьогодні підготовка брошур і флаєрів зі спеціальними фальцами – дорогий і трудомісткий процес для друкарень. Згідно з даними InfoTrends він обходиться в шість доларів на кожен долар, витрачений безпосередньо на завдання друку. Нова технологія дозволить не тільки скоротити вартість, але і прискорить підготовку та узгодження документів. З допомогою Xerox для тривимірної візуалізації користувачі зможуть переглядати зовнішній вигляд відбитків – текстуру, глянець, фальци, зшивання та інше – ще до того, як на папір потраплять чорнила або тонера.

Тривимірна візуалізація документів забезпечує наочний перегляд будь-якого матеріалу для друку. Замовники можуть бачити, як програма продивляється кольорову книгу або відкриває і складає вітальні листівки. При цьому зразки виглядають точно так само, якими вони будуть в реальності після друку.