Xerox DocuMate 262i: швидке сканування документів і пластикових карток

345

Компанія Xerox оголосила про випуск високопродуктивного потокового сканера Xerox DocuMate 262i, призначеного для роботи з великими обсягами документів різного формату.

Швидкість сканування пристрою становить 38 листів в хвилину для односторонніх документів і 76 сторінок при дуплексному скануванні (200 dpi, чорно-біле сканування, формат А4), а максимальне навантаження складає 3 тис. сторінок в день.

Нова модель Xerox DocuMate 262i приходить на зміну сканера Xerox DocuMate 272. Такі характеристики, як збільшена швидкість сканування, наявність системи розпізнавання подвійної подачі оригіналу і підтримка сканування документів довжиною до 965 мм дозволять удосконалити роботу з документацією. Модернізована конструкція лотка для подачі пластикових карт полегшить вирішення специфічних завдань по введенню персональних даних водійських, кредитних, страхових та медичних карток. Тепер лоток для подачі пластикових карт розташований з фронтальної сторони пристрою. Крім додаткового зручності використання, така компоновка збільшує термін служби подаючого ролика.

Xerox DocuMate 262i оснащений ультразвуковим детектором подвійної подачі, що дозволяє уникати пропуски при скануванні багатосторінкових документів, що виникають, наприклад, у випадку подачі скріплених сторінок оригіналу.

Висока якість сканування в Xerox DocuMate 262 забезпечується технологією Kofax VRS (VirtualReScan), яка відстежує і автоматично коригує яскравість, контрастність і чіткість зображення. Використання даної технології істотно покращує якість одержуваних документів, не вимагаючи від користувача додаткової трудомісткою налаштування параметрів сканування.

Отримані результати сканування можна переслати по електронній пошті, відправити в текстовий редактор або в систему електронного документообігу Microsoft SharePoint одним натисканням клавіш, що полегшує роботу з пристроєм.