Використання ніхромової смуги

3-25-2020
Картинки по запросу "Використання ніхромової смуги"Ніхромом називають сплав двох основних компонентів. Перший з них — нікель, який розчиняє інші метали, зберігаючи при цьому такі властивості, як ковкість, в’язкість, термостійкість, корозійну стійкість в агресивних промислових середовищах. Другий компонент — хром, має високу корозійну стійкість, жароміцність. Ніхром також містить залізо, кремній, фосфор, титан, алюміній, марганець, вуглець. Їх сумарна частка зазвичай — до одного відсотка. Вони зумовлені перевагами нікелю і хрому, серед яких головні — значне електроопір та жаростійкість. Жаростійкість безпосередньо залежить від відсотка нікелю. Також хочемо вам порекомендувати https://www.impera.com.ua/metaloprokat/nihrom/lenta-nihrom/ 

Стійкість до корозії, низький температурний коефіцієнт розширення, високий питомий електроопір дозволяють використовувати ніхромовий стрічки для виробництва високотемпературних нагрівальних пристроїв, які безвідмовно експлуатуються в агресивному промислової середовищі. Пластичність стрічки дає можливість використовувати практично будь-яких видів обробок. Висока ковкість і в’язкість ніхрому дозволяє виробляти прокат до 0, 1 мм завтовшки. Важливими перевагами є мінімальна вага, стійкість до вібрації, що дозволяє застосовувати її для підйомних кранів, виробництва блоків пускових резисторів та реостатів, вузлів опору. Ніхромові резистори сприяють більш плавного запуску електродвигунів, надають допомогу при регулюванні гальмування, швидкості роботи електричних двигунів постійного чи змінного струму. Згідно з вимогою Держстандарту виготовлення ведеться прокатним або електролітичним способом. Стрічка завтовшки більше 0, 1 мм, проводиться в м’якому термічному стані. Завдяки унікальним властивостям вона користується великим попитом. Вартість виробу залежить від ринкової вартості нікелю і хрому.

Постачальник пропонує купити ніхромову стрічку оптом або в розстрочку. Великий вибір продукції на складі. Для гуртових замовників — ціна титану пільгова. Компанія — постачальник титану в країни Східної та Центральної Європи. Досвід нашої компанії дозволить Вам легко купити ніхромову смугу . У каталозі представлений широкий вибір продукції. Ціна ніхромової стрічки залежить від обсягу замовлення та додаткових умов поставки. Оптовим замовникам — ціна ніхромової стрічки пільгова. На зв’язку досвідчені менеджери — оперативно допоможуть купити ніхромову стрічку оптом або в розстрочку. А великий асортимент не залишить Вас без вибору. У нас найкраще співвідношення ціна – якість. Краща ціна ніхромової стрічкі від постачальника.