Вийшло найбільше оновлення miui в історії

26

Компанія xiaomi випустила оновлення програмного забезпечення для згинається смартфона mi mix fold. Свіжий апдейт відрізняється найдовшим списком змін в історії miui.

Що відомо

Xiaomi mi mix fold – перший і поки єдиний згинається телефон компанії. Крім того, з актуальних її флагманів тільки він ще досі працює на прошивці miui 12. Виробник почав розгортання оболонки під номером v12.0. 25. 0 rjtcnxm.

Зі списком змін ви можете ознайомитися на окремому зображенні. Правда, там все на китайській мові. Але чанг ченг, віце-президент xiaomi, резюмував важливі всі функції. Оновлення адаптує програми для запуску на зовнішньому і внутрішньому екранах і приносить сумісність по з великим згинається дисплеєм (у списку понад 4000 додатків).

Що цікаво, хоч xiaomi mi mix fold залишається працювати на miui 12, йому стали доступні всі фішки прошивки miui 12.5, включаючи miui+. Апдейт усуває проблему підключення до зовнішніх моніторів, оптимізує режим пк і підвищує плавність роботи інтерфейсу.

За словами віце-президента компанії, враження від використання xiaomi mi mix fold будуть таким же, як від нового смартфона. Це досить дивна заява, враховуючи те, що з моменту прем’єри флагмана на snapdragon 888 за $1 500-2 000 пройшло приблизно півроку.

Джерело: gizmochina

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: