Види виробів з полімерів.

4-19-2019

Види виробів з полімерів.

Незалежна експертиза полімерних матеріалів, пластмас, гуми та виробів з них є підвидом хімічного дослідження матеріалів, результатом якого стає визначення типу і виду аналізованих об’єктів. Дослідженню підлягають найрізноманітніші предмети, виготовлені з полімерів або містять частинки подібних об’єктів. До такого виду експертизи вдаються у зв’язку з найрізноманітнішими справами судової практики. Широке використання виробів з полімерних матеріалів, пластмас і гум дозволяє використовувати їх в якості речових доказів по кримінальних чи адміністративних правопорушень. Наприклад, гумові джгути могли бути використані для зв’язування жертви злочину. В такому випадку експертиза полімерів встановлює відповідність (або невідповідність, неповна відповідність) елемента зв’язування і такого джгута, вилученого у підозрюваного. В даному випадку ідентичність визначається по виду (типу, сорту) гуми, особливостей виробництва і умов зберігання. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі доска для террасы.
У практиці розслідування адміністративних правопорушень, а також судочинства за ним також вдаються до експертизи полімерних матеріалів, пластмас, гуми та виробів з них. Наприклад, дослідженню підлягають покришки автомобіля, що брав участь в аварії. Безліч досліджуваних об’єктів досить різноманітно і численно. Це пов’язано з повсюдним застосуванням полімерних предметів в сучасному світі. Основними групами об’єктів, що підлягають дослідженню, є: Для проведення експертизи полімерних матеріалів, пластмас, гуми та виробів з них об’єкти надаються цілком. Для дослідження слідів полімерів надається об’єкт, на якому вони виявлені. У разі неможливості вилучення предмета – носія слід зробити зіскрібки всіх ділянок його поверхні, на яких є полімерні частинки. Для виробництва порівняльної експертизи також надаються цілі предмети.
В крайньому випадку, робляться зрізи декількох сторін об’єкта чи його складових частин. Кожен об’єкт, який надсилається на дослідження, упаковується в окрему ємність (стерильний пакет або коробку – в залежності від величини або типу об’єкта). Для упаковки дрібних частинок може використовуватися невелика скляна тара. Виробництво експертизи полімерних матеріалів, пластмас, гуми та виробів з них здійснюється на підставі договору з фізичною або юридичною особою, ухвали або постанови суду, постанови дізнавача або слідчого, податкового інспектора, постанови дізнавача митниці, в рамках державних закупівель. Перед укладенням договору замовник може отримати попередню консультацію, на якій експерт пояснить основні особливості, уточнить мети замовника, сформулює питання перед експертом на які належить відповісти в ході провадження експертизи і роз’яснить можливі результати експертизи.