Вибираємо наручний годинник.

2-14-2018
Вибираємо напучные годинник.

Сучасний світ диктує свої правила і встановлює свій темп. Для того щоб нічого не забути і все встигнути було винайдено безліч пристроїв: годинник, органайзери, смартфони, планшети, ноутбуки. І очолюють цю ланцюжок, природно, хронометри. Саме з їх появою чоловік отримав можливість розпоряджатися часом і планувати день. Тут передбачено три режими індикації часу: хвилина, часовий, двійковий. Часовий режим: внизу розташовується інформація про години, вгорі – про хвилинах. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі отзывы о часах Каппа.
Дванадцять світлодіодів складають верхню лінійку дисплея, кожен з яких в даному режимі відповідає п’яти хвилинах. Хвилинний: у верхньому ряду світлодіоди вказують години, а в нижньому – хвилини. Все так само, як і в часовому, тільки з точністю до навпаки. При розробці дизайнери надихалися «зміїної» тематикою, про що свідчить не тільки назва Cobra (рос. «кобра»), але й своєрідна форма з обрисами рептилії. Цей хронометр був розроблений для чоловіків і враховує всі нюанси і особливості життя сильної половини людства.
Кварцовий механізм передбачає живлення від батарейки. Одного елементу живлення буде достатньо для того, щоб механізм не зупинявся протягом року. При виготовленні корпусу була використана нержавіюча сталь, що говорить про міцність виробу і стійкості перед різними механічними ушкодженнями. Сама тендітна деталь – циферблат – прикрита сапфіровим склом. Останнє є дуже ударостійким і на ньому не залишається подряпин.