Вибираємо квіти дівчині.

10-29-2018

Вибираємо квіти дівчині.

Якщо ти ще не спромігся дізнатися, які квіти твоя дівчина воліє, спробуй всіма правдами і неправдами вивідати у неї цю секретну інформацію – щоб до світлого дня 8 березня опинитися на висоті. Тільки не питай її в чоло. Скажи, наприклад, «я тут бачив у переході такий, типу, красивий букет» і опиши його, якщо вистачить слів. Недурна дівчина відразу зрозуміє і розкаже тобі про свої смаки. Тоді довірся радам досвідченим в цьому питанні стилістів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі заказать цветы луганск.
Вони розробили власну теорію поєднання кольорів і «масті» твоєї зазноба. Отже, як кажуть експерти, легше всього вибирати букети блондинкам. Білявій красуні практично все одно, які конкретно квіти ти їй вручиш у цей день. Ідеально буде виглядати в її руках що – небудь світло – жовте, біле або блідо – рожеве. Суворіше дивляться на це питання брюнетки. Вони прекрасно знають, що підкреслять їх пекучу красу яскраві орхідеї, гвоздики, гладіолуси і, звичайно ж, яскраво – червоні троянди.
До речі, якщо на твоєму шляху не зустрілися саме ці квіти, все одно, купи що – небудь червоне. Адже навіть на фото брюнетка виглядає з червоним букетом куди ефектніше. Рудоволосої левиці, напевно, сподобаються темні або фіолетові орхідеї, гіацинти і темні троянди. Якщо є можливість, попроси додати в букет трохи зелені – так він стане більш універсальним і підійде навіть вибагливий шатенки. Дізнайся, як вибрати самі свіжі квіти.