Vr-окуляри huawei vr glass 2-го покоління повинні з’явитися зовсім скоро

24

vr-окуляри huawei vr glass 2-го покоління вже скоро вийдуть на ринок. Новиною про майбутній випуск гаджета поділився інформатор під ніком [email protected], який повідомив про це через twitter.

Поки це тільки чутки, але вони мають під собою вагомі підстави. Анонс новинки очікувався ще в грудні 2020 року, але терміни виходу, як видно, були серйозно зрушені.

Huawei випустила свої перші окуляри віртуальної реальності huawei vr glass ще в 2019 році. Рік по тому, в жовтні 2020 року, на ринку з’явився повний комплект huawei vr glass 6dof game set. До його складу увійшли vr-окуляри разом з новими контролерами для управління 360º. Було також покращено багато функцій vr-окулярів. Саме тоді розробники повідомили в кулуарах, що анонс більш потужної і переробленої моделі окулярів vr glass другого покоління може відбутися вже в грудні 2020 року.

Відомо, що до кінця року huawei планує випустити кілька продуктів. Одним з них повинен стати складаний смартфон. І, схоже, що саме з цим гаджетом будуть представлені і нові vr-окуляри китайського виробника.

Поки про новий пристрій відомо зовсім мало. Модель vr-окулярів першого покоління була випущена за ціною 470 доларів, але експерти вважають, що вартість оновленої моделі окулярів може виявитися вище.

Second generation is coming † pic.twitter.com/qgd0dj06uu 1>—>- teme (特米) 😷 (@rodent950) october 21, 2021

У той же час вже відомо, що набір huawei vr glass 2-го покоління буде називатися huawei vr glass 6dof game set. Зовні нові vr-окуляри будуть схожі на попередника. Головною відмінністю стануть дві призначені для відстеження камери поверх окулярів. Буде оновлений і контролер гаджета. Якщо раніше він більше нагадував контролер у складі vr-платформи google daydream, то тепер очікується більше аналогій з vr-системою oculus quest. У той же час наголошується, що замість двох кнопок і джойстика у нового контролера huawei з’являться три кнопки.

Vr-окуляри huawei vr glass першого покоління були оснащені двома 2,1-дюймовими рк-дисплеями з комбінованою роздільною здатністю 3200х1600 пікселів і частотою оновлення до 90 гц. Вона змінювалася в залежності від підключеного пристрою. Модель першого покоління важила всього 166 грамів, що досягалося завдяки відсутності вбудованої батареї. Мали також дві коригувальні лінзи з діоптріями для регулювання фокусу для людей зі слабким зором.

Окуляри були сумісні не тільки з власними смартфонами huawei, але і з настільними і мобільними системами на базі windows. Експерти розраховують побачити цю функцію і у наступника. Гарнітура може живитися від зовнішнього джерела, наприклад, від підключеного телефону, комп’ютера або пауербанку.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також: