Vitek випустить два «розумні магнітоли»

382

До початку літа Vitek 2 представить новинки – компактні магнітоли VT – 3950 і VT-3951 c CD/MP3 програвачем. Завдяки своїм розмірам, магнітоли можна брати в дорогу і на природу, а вбудований AM/FM тюнер дозволить залишатися в курсі що відбуваються у світі подій.


Vitek випустить два «розумні магнітоли»
Vitek выпустит две «умные магнитолы»
Vitek випустить два «розумні магнітоли»

Обидві моделі оснащені CD-програвачем з верхнім завантаженням дисків, який може відтворювати найпопулярніші формати запису CD/CD-R/RW/MP3. Магнітоли забезпечені функцією відображення тексту на РК-дисплеї для MP3 дисків (ID3 Ver. 2.0).

Кожну новинку можна запрограмувати на запам’ятовування 99 треків формату CD/MP3. В розумних пристроях також є функція повтору пісень та їх довільного відтворення. Вбудований AM/FM стерео-тюнер оснащений цифровою індикацією радіочастоти. Магнітоли обладнані USB-портом 1.1.

У моделі VT-3950 передбачений роз’єм для зчитування SD/MMC карт, що робить використання новинки ще більш зручним. Достатньо записати музику на флеш-карту і вставити її в спеціальний роз’єм.

У комплекті з магнітолами додається: пульт дистанційного управління. Рекомендована ціна моделей: VT-3950 – 1490 рублів, VT-3951 – 1690 рублів.