Віртуальний сервер 1С!!!!

12-4-2019
Картинки по запросу Віртуальний сервер 1С!!!!

Більше немає необхідності купувати дороге обладнання для роботи з 1С і оплачувати его обслуговування і підтримку. Програми 1С і бази даних зберігаються на віддаленому сервері, що дає вам можливість працювати з ними звідусіль, де б ви не знаходилися. Ми щодня створюємо копії всієї вашої інформації і зберігати їх протягом тижня, забезпечуючи безпеку даних на випадок будь-яких непередбачених ситуацій. Доручіть зберігання ваших даних фахівців з комп’ютерної безпеки. Ми використовуємо тільки надійні і перевірені засоби забезпечення конфіденційності і захисту від витік інформації. Наші фахівці візьмуть на себе всі технічні питання, щоб ви могли зосередитися на розвитку свого бізнесу. Також хочемо вам порекомендувати Облако 1С

У разі виникнення несправності, діагностика буде виконана протягом 20 хвилин з моменту реєстрації заявки, а потім неполадки будуть усунені в максимально короткі терміни. Планове технічне обслуговування буде виконуватися за погодженням з вами у зручний для вас час. Наші фахівці візьмуть на себе всі технічні питання, щоб ви могли зосередитися на розвитку свого бізнесу. Хостинг – послуга з надання місця (пам’яті) для розміщення інформації на постійно доступному через інтернет сервері. Завдяки нашому сервісу ви можете розмістити облікові програми з базами даних будь-якого обсягу на хмарі компанії . Оренда сервера 1С – ефективний спосіб заощадити на витратах, які були б пов’язані з розміщенням бази даних на власних ресурсах.

При необхідності фахівці нададуть технічну та консультаційну підтримку по всіх виниклих питань. Вам не потрібно буде витрачати свій час на забезпечення безперервної і безпечної роботи облікового програми і бази даних. Також вам не варто побоюватися і за збереження бази. Компанія щодня створює резервні копії інформації, які потім зберігаються протягом тижня. Хостинг для 1С: Підприємство стане вашою надійною платформою для автоматизації обліку, фінансової і господарської аналітиці і всього того, що потрібно для успішного ведення бізнесу. Доручіть зберігання ваших даних фахівців з комп’ютерної безпеки і Обновление 1С .