Відбувся реліз humankind

53

Клонів і наслідувачів успішних формул було багато в усі часи. Багато розробників піддавалися спокусі створення своєї гри на підставі чужої ідеї. І далеко не всі такі проекти виявлялися вторинним проходняком. Деякі цілком собі запам’яталися публіці і в’їлися в пам’ять.

Відома у вузьких колах студія amplitude в цілому побудувала всю свою кар’єру практично тільки на іграх, які запозичують ідеї у civilization. Їх проекти endless legend і endless space підозріло нагадували відому геймплейну формулу, але відрізнялися унікальними світами, атмосферою і опрацьованістю дрібниць.

І ось, якщо вам не до душі сеттинг далекого похмурого майбутнього, то нова гра студії під назвою humankind якраз для вас. Як і своє імените джерело натхнення проект пропонує пройти весь шлях розвитку людства починаючи з самих ранніх часів і закінчуючи нашим часом.

Виглядає і звучить гра повністю відповідно до того, що звикли бачити в ранніх роботах авторів. А ось наскільки глибоким буде ігровий процес покаже час. Гравцям в будь-якому випадку належить провести не один тиждень за його вивченням. І доступність гри в gamepass з першого дня робить цей процес ще приємнішим.