Verbatim випустила зовнішній жорсткий диск ємністю 1 Тб

382

Компанія Verbatim випустила зовнішні жорсткі диски. Нові диски формату 3.5 дюйма пропонують пам’ять об’ємом 500 Гб, 750 Гб і 1 Тб, з USB або комбінованим USB/FireWire інтерфейсами і вагою менше кілограма. Новий жорсткий диск Verbatim 3.5 дюйма буде коштувати, в залежності від обсягу пам’яті, починаючи від 5200 рублів і з’явиться на прилавках спеціалізованих роздрібних магазинів у квітні.


Verbatim випустила зовнішній жорсткий диск ємністю 1 Тб

Зовнішні жорсткі диски від Verbatim на 3.5-дюймовому форматі – підходящий вибір для користувачів, які хочуть надійно зберігати великі обсяги інформації і в той же час залишатися мобільними.

Зовнішні 3.5-дюймові жорсткі диски забезпечують користувачам зручне резервне копіювання на ноутбуки і ПК в зручному режимі plug & play: вони не потребують інсталяції і негайно готові до роботи відразу після підключення. Крім моделі з USB-підключенням, 3.5 дюйма жорсткі диски також доступні з комбінованими роз’ємами USB & FireWire 400. Диски оснащені внутрішнім високошвидкісним інтерфейсом SATA і мають швидкість обертання на шпинделі 7200 оборотів в хвилину. Швидкість передачі даних диска з роз’ємом USB становить 480 Мб/сек.

Іншою перевагою є той факт, що жорсткі диски, які вміщують до одного терабайта інформації, що не потребують спеціальних вентиляторах, оскільки отримують достатнє охолодження через вентиляційні отвори в корпусі. Таким чином, жорсткі диски працюють тихо. Вони мають вимикач зі світлодіодами на задній панелі і легко поміщаються на будь-який письмовий стіл, займаючи при цьому мінімум місця.

Програмне забезпечення для резервного копіювання інформації «Nero BackItUp 2 Essentials» з безліччю налаштувань, доступне на 26 мовах, в тому числі і російською, дозволяє проводити резервне копіювання за професійним стандартам.