Verbatim випустила перший в світі Blu-ray носій Mini BD

415

Корпорація Verbatim і її материнська компанія Mitsubishi Kagaku Media (MKM) випустили перший у світі міні Blu-ray носій – Mini Blu-ray Recordable/Rewriteable (BD-R/RE).


Verbatim випустила перший в світі Blu-ray носій Mini BD

Диск має 8 см в діаметрі і ємність 7,5 ГБ. Він дозволяє вести безперервну відеозапис протягом 1 години на одній стороні диска у форматі високої чіткості (1920х1080і) або двогодинну запис в більш низькому дозволі (1440х1080і). Перші носії Mini BD виробництва корпорації МКМ з’явилися в Японії в кінці серпня 2007 року, де вийшов новий BD-сумісний камкордер Hitachi. Компанія Verbatim початку поставки цих дисків в Європу в жовтні 2007 року одночасно з появою у продажу BD-сумісних камкордерів.

Носії Mini BD компанії Verbatim разом з BD-сумісними камкордер пропонують користувачам такі можливості, які не можуть забезпечити камкордери на жорстких дисках.
Технології, розроблені MKM, захищають зображення і звук від втрати якості навіть при багаторазового перезапису і частому відтворенні.

Розроблений і запатентований компанією надміцне захисне покриття для BD-носіїв має антистатичні властивості і стійкість до подряпин, що дає дисків додатковий захист від пилу, відбитків пальців і ушкоджень поверхні, неминуче загрожують носіїв у процесі їх використання.