Verbatim представив двошарові диски LightScribe 8X DVD+R

440

Компанія Verbatim оголосила про початок випуску перших у світі двошарових дисків LightScribe 8X DVD+R Double Layer.Нові диски Verbatim LightScribe 8X DVD+R

Дані записуються на диск з максимально можливою на сьогодні швидкістю 8х, завдяки якій односторонній DVD DL об’ємом 8,5 Гб повністю записується менш ніж за 15 хвилин. Носії будуть надходити в продаж в упаковці по 5 штук.

Сертифікація LightScribe говорить про те, що нові двошарові носії від Verbatim повністю сумісні з LightScribe-приводами, дуплікаторах та новітнім програмним забезпеченням, ліцензованим компанією Hewlett-Packard (HP). Диски виготовляються з використанням технології нанесення на лицьову сторону диска покриття LightScribe Media Version 1.2, що дозволяє наносити на неї фотографії, графіку, зображення та текст з поліпшеною контрастністю. Швидкість друку короткого тексту при його радіальному розміщенні становить три хвилини, а печатка у повному обсязі – 20 хвилин. Нові DVD+R DL диски від Verbatim дозволяють наносити зображення прямо на диск з покриттям LightScribe без необхідності оновлення програмного забезпечення або прошивки приводу.